Čistě přírodní složení

Prokrvující bylinky a aminokyseliny

  • L-arginin je aminokyselina, kterou tělo využívá pro syntézu oxidu dusnatého, který rozšiřuje cévy a tím zvyšuje prokrvení organismu. Takto dochází k takzvanému pump efektu.
  • L-citrullin je součástí dvou důležitých procesů: zaprvé rozšiřuje cévy a průtok krve, zadruhé pomáhá zvyšovat výkon, oddálit únavu a zrychlit regeneraci pro případné druhé kolo!
  • Ginkgo zvyšuje mikrocirkulaci a prokrvení nejen studených končetin: zlepšuje prokrvení cévního systému v celém organismu.

Bylinky na plodnost a libido

  • Kotvičník (Tribulus terrestris) je oblíbenou bylinou mezi muži. Má vliv na hormonální aktivitu, pohlavní systém a imunitu. Kotvičník zemní podporuje normální funkce močového a reprodukčního systému, je tak vhodný především pro muže středního a vyššího věku. Používá se ke zvýšení plodnosti a omlazení těla.
  • Maca se od nepaměti užívá k posílení libida, zlepšení kvality a množství spermií. Doporučuje se při neplodnosti u mužů i žen. Maca se používá také ve sportu díky obsahu pěti významných sterolů, které zvyšují fyzickou výkonnost. Napomáhá regeneraci a zabraňuje opotřebení šlach, kloubů a kostí.

Bylinky pro fyzickou výdrž

  • Rozchodnice pozitivně ovlivňuje náladu a stav vědomí. Je považována za adaptogenní bylinu, svými účinky konkuruje samotnému ženšenu. Působí jako silná ranní káva a to i bez kofeinu. Zlepšuje paměť a zvyšuje bdělost zvýšením hladiny dopaminu. Vhodná je při náročných postelových výkonech a v jiných zátěžových situacích, kde dochází k velkému energetickému výdeji.
  • Ženšen se užívá při vyčerpání a únavě organismu. V posteli tak podporuje bdělost a zahání únavu. V kombinaci s extraktem z ginkgo biloby stimuluje výdrž organismu při tělesném i psychickém vyčerpání nebo stresu.

400 mg L-arginin, 300 mg L-citrulinu, 100 mg Maca, 50 mg Ginkgo,
30 mg Rhodiola, 20 mg Ženšenu.

L-arginin, L-citrulin, kotvičník, Maca, jinan (Ginkgo
Biloba), rhodiola (Rozchodnice růžová), ženšen.

Zažijte povstání přírody již teď

Tribargin | Český výrobek pro zlepšení výkonnosti a libida
Přejít nahoru